Mesaj gönder
tamam
Huashengtong (Wuxi) Imaging Technology Co., Ltd. 86--13921311664 wei.feng@hstyx.cn
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Huashengtong (Wuxi) Imaging Technology Co., Ltd. şirket Profili

Huashengtong (Wuxi) Imaging Technology Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici,Satıcı

 • Ana Pazar

  Dünya çapında

 • Markalar

  Huashengtong

 • No. Çalışanları

  100~150

 • Yıllık satış

  5000000-6000000

 • Yıl kurulan

  2019

 • İhracat p.c

  70% - 80%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86--13921311664

Giriş

Huashengtong ((Wuxi) Imaging Technology Co., Ltd., barkod tarayıcıları ve POS terminallerinin üretimi konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir şirkettir.Ürünlerimiz yüksek kalitesi ve güvenilirliği ile ünlüdür., ve tıbbi, süpermarket, lojistik, depolama ve soğuk zincirleri vb. yaygın olarak kullanılır. Barkod tarayıcılarımız olağanüstü performans ve doğru tarama yetenekleri sunar,Çeşitli barkod türlerinin hızlı okunmasını sağlayanBu arada, POS terminallerimiz gelişmiş ödeme ve veri yönetimi özelliklerini entegre ederek işletmeler için kapsamlı çözümler sunar.Ekibimiz, özelleştirilmiş çözümler ve zamanında teknik destek ve satış sonrası hizmet sağlayabilecek deneyimli mühendislerden ve teknik uzmanlardan oluşurŞirketiniz ürünlerimizle ilgileniyorsa veya herhangi bir işbirliği ihtiyacı varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.Sizinle birlikte büyümek ve gelişmek için uzun vadeli bir ortaklık kurmak için sabırsızlanıyoruz..

 

Huashengtong, CMOS Kamera Modülü ve uygulamalarının araştırma ve geliştirilmesi, üretimi ve servisinde uzmanlaşmış yüksek teknolojili bir işletmedir.Ana ürünleri arasında CSP kamera modülleri vardır, tarama motorları, tarama makinesi ekipmanları, biyometrik motorlar vb. Genellikle tarama ekipmanları, PDA, biyometrik, tıbbi, akıllı ev ve diğer alanlarda kullanılır.

Şirket şimdi toplam 80 kişilik güçlü bir ekip oluşturdu. 4000 metrekarelik yeni bir arıtma üretim tesisi ve araştırma ve geliştirme destek tesisleri inşa etmek,3000 metrekarelik tozsuz atölye alanı ile100 seviye ve 10000 seviye tozsuz atölyeler, 20'den fazla üretim hattına yer verebilir.ve tarama makinesi ekipmanları için 100kHaziran 2020'de resmi olarak faaliyete girdi ve altı aylık satış geliri 12 milyon yuan ve 2021'de 32 milyon yuan oldu.

Geçmiş

Yıllar boyunca, üretim satışlarının modernizasyonunu teşvik etmek ve gerçekleştirmek için çok çalıştık ve çalışanların bağımsız yenilik yeteneğini aktif olarak geliştirdik ve geliştirdik.Orijinal işletme alanının kapsamlı yenilenmesi ve yükseltilmesi, tesisler ve ekipmanlar ve modern bilgisayar yönetimi.

Dünya çapında ticaretin ve müşterilerin ölçeğini artırıyoruz.Ülkemizin modernleşmesine yardımcı oluyor ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve teknik değişimleri teşvik ediyor.Ayrıca diğer ülkelerle dostluğu artırmayı ve olumlu bir etki yaratmayı umuyoruz.

Sizin ve bizim birlikte, el ele, muhteşem bir gelecek yaratmamızı samimiyetle umuyoruz.

Hizmet

Size en iyi hizmeti sunabilecek ve çok profesyonel sorularınıza cevap verebilecek çok profesyonel bir satış ekibimiz var, böylece bizden ürün satın almadan önce çok rahat hissedebilirsiniz.Hepimizin bildiği gibi, satış sonrası hizmet tüm endüstriler için en önemli.Şirketimiz gelecekte tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilecek çok profesyonel ve yüksek kalibreli bir satış sonrası servis ekibi oluşturmak için elimizden geleni yapıyor..

Ekibimiz

Bu alandaki tüm profesyonel teknisyen ekibimiz var 20 yıldan fazla, dünyanın her yerinden gelen müşterileri hoş geldiniz web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bize bildirin,Size iyi hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.!